'Maison Blanche'

  • 50 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna
  • 4 hosté
  • 2 postele

50 m² apartmán 'Maison Blanche' zahrnuje 2 ložnic a může ubytovat až 4 lidí. Apartmán se nachází 10 minut chůze od Notre Dame d'Esperance Church a 12 minut chůze od Marché Gambetta.

Apartmán má 1 koupelen.

Apartmán také nabízí kuchyňku.

Hosté ocení vhodné umístění 10 minut chůze od centra města Cannes. Apartmán se nachází 7 minut chůze od Astoux et Brun a La Pizza Cresci. Autobusová zastávka Delaup je asi 100 metrů od nemovitosti.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 'Maison Blanche' Cannes
Cannes Clairfontaine
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cannes Clairfontaine

9.6
Skvělý 4 recenze
84 m od ubytování
Studio Moderne Avec Terrasse
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio Moderne Avec Terrasse

10
Skvělý 2 recenze
143 m od ubytování
S 2P Cannes As - Le Marie Antoinette
Cena pouze pro mobilní zařízení

S 2P Cannes As - Le Marie Antoinette

8.9
Vynikající 32 recenzí
153 m od ubytování
USD 338 USD 304
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    28 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Nákupní služba

    Možnosti stravování

    • Snack bar

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Minibar
    • Sedací kout
    • Patio
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Číslo licence06029007632JD
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán 'Maison Blanche' apartmán umístěn?
      Apartmán 'Maison Blanche' apartmán se nachází v blízkosti Provensálský trh Forville.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán 'Maison Blanche'?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán 'Maison Blanche' patří mimo jiné Île Sainte-Marguerite, Cannes Town Hall, Cannes Casino.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán 'Maison Blanche' apartmán?
      Cena pronájmu apartmán 'Maison Blanche' apartmán je 267 €.
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán 'Maison Blanche'?
      K apartmán 'Maison Blanche' patří parkoviště pro hosty.
    • Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán 'Maison Blanche' apartmán?
      Apartmán 'Maison Blanche' apartmán má celkovou výměru 50 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    28 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    'Maison Blanche' Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít